ESCO

ESCOlight należy do firm z sektora Energy Saving Companies (ESCO). To co wyróżnia nas wśród tradycyjnych konsultantów energetycznych i dostawców technologii, to fakt, że dostarczamy finansowanie projektów inwestycyjnych, a nasze wynagrodzenie jest powiązane z poziomem osiągniętych oszczędności energii.

Model ESCO to forma długoterminowego finansowania inwestycji, poprawiających efektywność energetyczną. Rozliczenie abonamentowe umożliwia realizację inwestycji bez kosztów capex.

Model ESCO

Przewiń i poznaj korzyści

Przykład zwrotu z inwestycji

Model ESCO to booster efektywności energetycznej.

Finansowanie ESCO stanowi efektywny model finansowania projektów dekarbonizacji, a redukcja śladu węglowego to aktualnie kluczowy element ogólnoświatowego wyścigu do ZERA. USŁUGA DEKARBONIZACJI to droga do neutralności klimatycznej. Transformacja energetyczna umożliwia osiągnięcie zeroemisyjności i jej raportowanie zgodnie ze standardami ESG i wymaganiami pakietu klimatycznego Fit for 55.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc! ESCOlight dostarcza kompleksową usługę dekarbonizacji wraz z finansowaniem, a nasi eksperci łączą wieloletnie doświadczenie praktyczne z dogłębnym zrozumieniem potrzeb biznesowych.

Bezpłatne konsultacje energetyczne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
lub zadzwoń kom. 880 124 108

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

ESCOlight Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa

Biuro Warszawa
Brain Embassy (V piętro)