Dekarbonizacja to jeden z najważniejszych elementów polityki klimatycznej Unii Europejskiej w zakresie transformacji energetycznej. Czym konkretnie dekarbonizacja jest, jakie są jej powiązania ze śladem węglowym oraz jak skutecznie prowadzić projekty inwestycyjne związane z obniżeniem poziomu emisyjności przedsiębiorstwa to główne tematy webinaru ‘Dekarbonizacja i metody jej finansowania’, na który zapraszamy Państwa wspólnie z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną już 14 lutego o godz. 10:00.

W programie znajdziecie:
– dekarbonizacja i ślad węglowy jako nowa waluta w biznesie
– ESG i regulacje Unii Europejskiej
– finansowanie transformacji energetycznej w modelu abonamentowym ESCO
– przykłady projektów dekarbonizacyjnych w modelu ESCO

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci ESCOlight: Bartosz Radkowiak oraz Michał Szuster. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

1 Step 1

Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest ESCOlight Sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte są w KLAUZULI INFORMACYJNEJ na stronie https://www.escolight.com.pl/klauzula-informacyjna/

Zgody marketingowe

Wyrażenie poniższych zgód marketingowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu bezpłatnie. Jeżeli nie chcesz wyrażać zgód marketingowych, a jesteś zainteresowany wydarzeniem prosimy o kontakt z Organizatorem, który przedstawi płatną ofertę udziału w wydarzeniu (KLAUZULA INFORMACYJNA).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez ESCOlight sp. z o.o. (Organizator) w celach marketingowych, w szczególności w celu przekazywania informacji o bieżących webinarach czy innych wydarzeniach organizowanych przez ESCOlight za pośrednictwem:
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

WSPÓŁPRACA

Dekarbonizacja staje się jednym z kluczowych wyzwań biznesu, dlatego nasz zespół stale się rozrasta. Jeśli chcesz stać się częścią energetycznej rewolucji, zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami i opowiedz, dlaczego to właśnie Ciebie brakuje w naszych szeregach: info@escolight.com.pl

ESCOlight Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa

Biuro Warszawa
Brain Embassy (V piętro)